• BIST 1.413,800
  • Altın 493,73
  • Dolar 8,4450
  • Euro 9,9950
  • Kayseri 19 °C
  • Ankara 26 °C

İT ÜRÜSÜN SEN KERVANI YÜRÜTMEYE BAK

Ebubekir Bağcı

Geçenlerde Şamil Tayyar güzel bir tüvit attı. "Haklı sebeple de olsa sürekli İmamoğlu’na yüklenmek, onu gündemde tutuyor, Bıraksak kendi haline kendini imha edecek. Bu kafayla giderse, bize bile gerek kalmaz yandaşları fitili ateşler. Bakın, Barbaros bile topa tutmuş!"

Adamın ne yaptığı belli yavaş yavaş zaten kendi “becerememezliği” sonunu getirecek.

 O kadar para verse böyle reklam yaptıramazdı. Her gün hakkında konuşa konuşa ekmeğine yağ sürüyorsunuz.

Onların adamları her gün her gün neden Kadir Topbaş’ı gündeme getirmiyordu da sizde neden Ekrem takıntısı var?

Onları bırakın, bizim büyüklerimiz neler yapıyor ona bakın. Örnek alın. Bugün aklında yarın için neler yapacağının heyecanı olsun.

Bak Cumhurbaşkanımız bugün nereyi açmış, nerede hangi konuşmayı yapmış, açtığı kurumların kime ne faydası olacak? Siyasette rehberimiz bu adam gibi adam.

Boş beleş adamları sakız gibi çiğneyerek gündem bulandırıyorsunuz.

Selçuk Bayraktar İHA, SİHA geliştiriyor. PKK’lı noktalı virgülün tepesine biniyor. Bu insanı gündem yapın, çocuklarınıza Selçuk Bayraktarı anlatın. Boş verin onlar terör örgütü ve siyasi ayağıyla flört ederken kendi kendini yesin.

KENDİ YERLİ, MİLLİ MUHALEFETİMİZİ YAPALIM

Yerli elektrikli traktör, otomobil… Savaş uçağı… ne alemde onu merak edin.. Cumhurbaşkanımız yerli traktörler önünde poz verdi, yerli otoları prototipleri ile tanıttığı bir lansman düzenledi. Dünya izledi. Şimdi bu araçlar ne aşamada ne zaman seri üretime geçilecek bunu sorgulayın.

Velhasılı kelam it ürüsün sen kervanı yürütmeye bak.

MİLLİ HESAPLAR YANYANA AK VEKİLLER NEREDE?

Cumhurbaşkanımız milli hesaplar takipleşsin dedi. Milli hesaplarda bir takipleşme yarışı başladı.

Fakat öncesinde terör örgütünün yardakçıları sosyal medyayı parsellemiş olduğundan yardakçı vekilleri ihanet twitlerini yağmur gibi yağdırıyor. TT’lerde hainlerin bir iki gündemleri oluyor.

En son ezan okunurken arabada müzik çalanları uyardığı için katledilen Barış Çakan olayında Kürtçe müzik dinlediği için öldürüldü yalanını yayan Türk-Kürt ayrımı yaparak huzuru bozmaya çalışan terör örgütü yardakçılarının yapmaya çalıştığı algı Barış Çakan’ın babasının ve resmi açıklamaların yapılmasıyla çöktü.

Milli hususlarda Ak Partili bilinen birkaç vekil yâda Ak Partili insan dışında mevcut vekillerden tek twit atan yok.

 Sana oy verirken hakkımı savunman için beni sosyal medyadada temsil etmen gerektiğini hatırlatayım.

Burası geri kalmış bir ülke değil kendini internette göster. Cumhurbaşkanı teknoloji, yenilik derken sen bunlardan bir habersin.

Adının yanında Recep Tayyip Erdoğan yazdığında halktan itibar gören insansın aklından çıkarma. Erdoğan seni vekil göstermeden önce seni kim tanıyor, seviyordu? Şahsınız Recep Tayyip Erdoğan’ın itibarıyla değer kazandı.

Selam ve dua ile

Bu yazı toplam 3201 defa okunmuştur.
Yazarın Diğer Yazıları
Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Erte Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0352 222 12 90 | Faks : 0352 222 12 94 | Haber Scripti: CM Bilişim