• BIST 114.787
  • Altın 397,756
  • Dolar 6,8599
  • Euro 7,7641
  • Kayseri 30 °C
  • Ankara 30 °C

Hilal ile Siyon Savaşı

Abdulaziz ÖZTÜRK

Tarihin her döneminde Haçla Hilal’in savaşı yapıldı. Bu savaş her daim doğu ile batı arasındaki imanla inkarın savaşıydı. İslam ümmeti her dönemde imana tabi olup küfre karşı var gücüyle ödün vermeden tüm inançlarıyla ‘Ölürsek Şehit, kalırsak Gazi’ ruhuyla şanlı zaferlerin neferleri oldular ve kıyamete kadar da olacağız.

Bazı yazarlar ‘Barış Pınarı Harekâtı’nı Haçla Hilal savaşı deseler de öncelikle şunu bilmemiz gerekiyor: Haç Siyon yıldızına çoktan mağlup olmuş durumda. Siyon yıldızı tüm Haçlıları satın alıp kendilerinin kiralık katilleri olarak kullanmaktadır. Siyonist İsrail Terör Devleti’ne adeta kalkan olmuş ve işgal ettikleri bölgelerdeki iç savaşlar ve kargaşa ile genişlemeye ve yeni işgal alanları oluşturmaya devam ediyorlar.

Bu kadar açıklamadan sonra şunu açıkça diyelim. Barış Pınarı Harekâtı Hilal ile Siyon’un savaşıdır. Bizim mücadelemizin asıl adı Siyon ile Hilal’in savaşıdır. Bu harekât başladığı anda Siyonistler ve Siyonist uşakları devletler saflarını seçmeye başladı. Kendilerine tevdi edilen görevlerini icra etmeye başladılar. İslam ülkelerindeki Siyonist uşakları görev olarak ‘Kınama’ mesajı yayınladılar, AB’deki uşaklarına da BM’de toplanıp kınama mesajı veya tasarı aldırtmaya çalışıyorlar. Amerika zaten çıbanın başı. Bugün de Arap Birliği toplanacak ve kınama kararı alacaklar. Emir büyük yerden çünkü alamazlarsa iktidarları sıkıntıya girecek. Toplantı öncesi  Suudi Arabistan, Mısır, BAE, Bahreyn ve Siyonist İsrail müttefikleriyle Türkiye karşıtı safta yerlerini aldılar hemen!

İkinci Siyonist İsrail Terör Devleti Planı alt üst oldu

Irak işgali ardından Arap Baharları ile Ortadoğu’da kaos ve istikrarsızlık hakim olmaya başlamıştı. Libya’dan Yemen’e Irak’tan Suriye’ye kadar cepheler açıldı ve Müslümanlara karşı etnik soykırım ve sürgün operasyonu yapılıyor. Planladıkları demografik yapı üzerine kurulacak olan küçük devletçikler daha kolay idare ve işgal edilebilecek. Bunun için Libya, Yemen, Irak ve Suriye paramparça edildi. Özellikle sınırımız hattında kurmaya çalıştıkları terör koridoru Türkiye ile İslam Dünyası arasına kurulmak istenen settir. Bu setle bölgenin sadece siyasî haritaları, kültürel ve manevî haritaları yerle bir edilecek, İsrail’in ve Batılıların kuklası, bölgenin geleceği açısından çıbanbaşı işlevi görecek İkinci Siyonist İsrail Terör Devleti kurulacaktı. Ama planları Şanlı Ordumuzun girmesiyle alt üst oldu.

PKK=IŞİD=YPG

Siyonist Devletler emperyalist hedeflerini gerçekleştirmek adına birçok ülkede terör örgütleri kurdular. Kimilerinin eline silah verdi kiminin eline de siyasi güç. Tek hedefleri Siyonist İsrail Terör Devleti’ni bölgede korumak ve vadedilmiş topraklarına kavuşturmak. Bunu yapabilmesi için de iki güce ihtiyacı var. Siyasi ve askeri güç. Siyasi olarak kukla hükümetler hizmetlerinde ve küçük bir itaatsizlikleri darbeye maruz kalmaları için yeterli. Askeri güç olarak da yetiştirdikleri teröristleri farklı maskeler altında katliam ve sürgünleri tesis ettirmek.

PKK’nın IŞİD’den bir farkı yok çünkü beslendikleri üst akıl ve komutanları aynı. Irak’ta sakal bırak müslüman kisvesi altında katliam yaptılar. Suriye’ye gelip sakallarını kesip komünist kisvesi altında katliam yaptılar. Hasılı kelam nerede, hangi kisve altında görev verilirse onu yapmaya hazırlar.

Ümmet Ruhunu Yeniden Tesis

Şimdi niçin Osmanlı Devleti’mizi yıkanlar ve Osmanlı topraklarında kurulan devletler panikliyor ve ülkemizi tehdit ediyorlar, daha iyi anlıyor muyuz? Bunca yıllık planlarını ve yatırımlarını alt üst ettik, elhamdülillah. Daha fazlasını da basiret ve ferasetle yapacağız. Gün gelecek ilk olarak Misak-ı Milli sınırlarımıza kavuşacağız ve sonrasında da tüm Cihan’a…

Zafer yakındır ve Fetih, Allah’tandır imanıyla Suriye’de işgal edilen yerleri feth edip ecdadımız Osmanlı gibi Selam Yurdu olan bölgemizde yeniden barış, kardeşlik ve huzur yurduna dönüştürerek tarih altın sayfalarına Barış Pınar’ı diye yazdıracağız. İşte bu ruhu yeniden hayata ve harekete geçirmemiz gereken çok özel zamanlardan geçiyoruz: Ülkemizdeki bu ruhu tüm dünyaya yaymamız gerekiyor.

Bu ruh ümmetin vahdeti olacak ve bu vahdet bizlere Kudüs’ün üçüncü fethini, Siyonistlerin ise helakını sağlayacak. Tarih, bizi çağırıyor! Bunu görelim ve süratle önümüzdeki engelleri kaldıralım. Önce içerden başlamak, içeriyi tahkim etmek, içerde kenetlenmek, sonra ümmeti aynı müşterek hedefe kilitlemek zorundayız.

 

Yazımızı dualarla bitirelim;

Ey Rabbimiz! Dinimizi, Kur'an'ımızı, ırzımızı, namusumuzu, iffetimizi, şerefimizi, ordumuzu, yurdumuzu muhafaza eyle. Memleketimize göz diken düşmanlara ve memleketin kötülüğüne çalışanlara fırsat verme!

Ya Rabbi! Dinimizin, milletimizin bekasını sarsacak her türlü dâhili ve harici fitnelerden fesatlardan milletimizi memleketimizi halas eyle Allah'ım.

Ya Rabbi! Dinimize yardım edenleri iki cihanda aziz eyle, her türlü hizmetlerinde muvaffak eyle!                                                  

Ya Rabbi! Senin yolundan, Kur'an yolundan, İslam'ın yolundan bizleri ayırma                                          

Ya Rabbi!Bu aziz vatanı korumak, İslam'ın sancağını dalgalandırmak için cepheden cepheye koşan askerlerimizi muzaffer ve bu uğurda canını feda eden bütün şehitlerimizin ruhunu şad eyle!

Ya Rabbi! Suriye’de savaşan kahraman askerlerimizi Melekler ordunla destekle ve onlara apaçık zaferle muvaffak eyle!

Ya Rabbi! Barış Pınarı ile bölgemize huzuru, barışı ve istikrarı tesis eyle ve Bizlere Kudüs’ün kapılarını açmaya vesile eyle!

Allah’ım! Bize dünyada ve ahirette iyilik ve güzellikler ihsan eyle. Bizi iyilerle ve iyilerden eyle. Bizi cennet ve cemalinle müşerref eyle Allah’ım! Senin vaadin haktır ve senin her şeye gücün yeter. Âmin.

Ve selamünalelmurselinvelhamdulillahiRabbil alemin.

Bu yazı toplam 10225 defa okunmuştur.
Yazarın Diğer Yazıları
Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Erte Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0352 222 12 90 | Faks : 0352 222 12 94 | Haber Scripti: CM Bilişim